« Všechny Akce

• akce již proběhla.

TTC zabralo!!! 3:0 v Brick Housu proti NH Ostrava.

29 ledna @ 8:00 - 17:00

V důležitém utkání předehrávky 13.kola Extraligy mužů konečně TTC po čtyřech porážkách zabralo naplno! Nelehký úkol, potvrdit roli favorita, však trojice Khalid Assar, Adam Klajber a Jakub Kleprlík, zvládla s bravurou a celkem s přehledem zvítězila 3:0! Přiznejme si, že jsme čekali tužší boj, soupeř se v posledních duelech předvedl ve výborné formě.

Vše začal Khalid Assar, který změřil své síly s Vítkem Kadlecem. Úvodní duel přinesl jeden klíčový moment, a to druhý set, kdy oba hráči disponovali setboly. Nakonec ho na svou stranu překlopil domácí hráč, což mu dodalo klid do další sady. Sice i ta skončila těsně, ale to spíš jen proto, že hostující Kadlec prakticky jen dotahoval a korigoval výsledek. 1:0!

Druhá dvouhra a odveta za souboj ze začátku sezony, kdy se domácí Adam Klajber postavil Miroslavu Bindačovi. A bylo vidět hned od začátku, jak dobře se Adam z porážky poučil, a jak se na svého soupeře připravil. Nedal Bindačovi žádnou šanci a s velkým přehledem vyprovodil velezkušeného borce od stolu v poměru 3:0 na sety. 2:0!

Třetí duel obstarali za domácí Jakub Kleprlík a za hosty Ondřej Květon. Pro Kubu těžký soupeř, což hlavně umocnil i fakt, že se již tři dny necítí domácí jednička úplně fit. Jenže Kuba je velký bojovník, a přestože prohrával 1:2 na sety, získal koncovku toho čtvrtého, aby v pátém setu doslova exceloval! Nezačal ho dobře, prohrával 1:3, ale poté již nedovolil svému soupeři ani jeden míček a šňůrou deseti body v řadě dokonal výhru TTC! 3:0!

Vše proběhlo pod taktovkou trenéra Karola Korbela, neboť jeho syn Petr stále ještě není zdravotně fit…

TTC Ostrava 2016 – NH Ostrava 3:0

Khalid ASSAR – Vít KADLEC 3:0 (6,11,9), Adam KLAJBER – Miroslav BINDAČ 3:0 (3,8,3), Jakub KLEPRLÍK – Ondřej KVĚTON 3:2 (10,-8,-9,9,3).

Další utkání Extraligy odehrajeme hned v úterý, 30.1.2024 na stole SKST Tesla Batteries Havířov od 18hod.